Україна буде переконувати ФІБА-Європа не відбирати Євробаскет-2015


Оргкомітет Євробаскету-2015 готує низку заходів для збереження за Україною статусу господині єврофоруму.

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на свої джерела. Директор Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський і генеральний секретар Федерації баскетболу України Олександр Ларін у вівторок вранці відбули до Мюнхена, де зустрінуться з президентом і генеральним секретарем ФІБА-Європа і виступлять перед членами виконавчого комітету організації.

За інформацією видання, Ларін і Лубківський переконуватимуть керівництво європейського баскетболу не відмовлятися від проведення Євробаскету-2015 в Україні. Також українські представники пропрацюють візит до України найближчим часом вищого керівництва ФІБА-Європа для зустрічі з новим керівництвом України та обговорення питань проведення чемпіонату.

Нагадаємо, ще перед драматичною розв’язкою політичної кризи, ФІБА-Європа висловлювала стурбованість майбутнім Євробаскету-2015. Франція і Латвія пішли далі, і висловили готовність в тій чи іншій мірі взяти участь в організації та проведенні турніру. Вже після подій минулого тижня перспективи турніру стали зовсім туманними – президент ФБУ Олександр Волков, народний депутат від Партії Регіонів, ймовірно залишив країну і його місцезнаходження на даний момент невідомо.