Іллічівець – Волинь 1:2. Волиняни показали, хто справжній господар

Голи: Кулач 6 (пен.) – Бікфалві 86, Бабенко 90 +1
Іллічівець: Гальчук, Бутко, Путівцев, Мишнєв, Кулач, Іщенко, Чурко, Гринь (Федотов 85), Оберемко (Яворський 81), Тотовицький, Чижов
Волинь: Кичак, Бохашвілі (Гуменюк 46), Годований, Кобахідзе, Жуніч, Бікфалві, Мемешев (Задерецкій 46), Федорчук (Козьбан 70), Бабенко, Воронін, Сімінін.
Попередження: Іщенко 41, Мишнєв 45 – Сімінін 5, Мемешев 45

Новачки «Волині» створили певний спокій відносно долі команди. Тут є і орендовані у «Дніпра» виконавці (Олександр Кобахідзе, Валерій Федорчук, Євген Бохашвілі, Руслан Бабенко), і високий на зріст легіонер Івіца Жуніч (хорват зайняв місце у центрі захисту). У той самий час «Іллічівець» вкотре омолодився, а Микола Павлов дав можливість дебютувати у Прем’єр-лізі Сергію Гриню, який до цього виступав за молодіжний склад «Шахтаря». Першим не вистачало зіграності, другим, як це не парадоксально, завадив показати найкращі риси власний швидкий гол.

До нього призвела гра рукою Сергія Сімініна у власному штрафному майданчику. Вона була не навмисною, однак м’яч летів після удару Владислава Кулача у рамку воріт. Тому арбітр вказав на 11-метрову позначку, а сам Кулач відкрив рахунок. Гра практично без моментів продовжувалась до останньої 10-хвилинки. Не особливо впливали на хід зустрічі і заміни. Втім, віра «Волині» у власні сили і майстерність під час виконання штрафних призвели до вольової перемоги лучан. Два порушення маріупольців були для них фатальними, адже Ерік Бікфалві обвів «стінку» – 1:1. Вже за 5 хвилин Бабенко навішував «на удачу», і вона прийшла, коли ніхто не торкнувся м’яча, а Євген Гальчук відверто розгубився. Від такого шоку «Іллічівець» не оговтався, тим більше, тривав вже компенсований час.